Wymienniki nietypowe do 4000l

W ofercie TERMICA znaleźć można nie tylko standardowe urządzenia do ogrzewania i magazynowania ciepłej wody użytkowej, ale również indywidualnie dobrane zbiorniki C.W.U. Nietypowe, większe pojemności? Specjalne wymagania instalacji? Dzięki naszym produktom masz możliwość dostosowania zbiornika do własnych potrzeb. Poznaj nasze propozycje i wybierz to, czego potrzebujesz!

ZBIORNIKI C.W.U. (NIETYPOWE) TERMICA – ZALETY:

  • Zbiorniki i wężownice z atestowanej stali nierdzewnej renomowanych europejskich producentów
  • Trawione i pasywowane spawy, każdy zbiornik przechodzi próbę ciśnieniową
  • Izolowane, w estetycznej obudowie
  • Nie wymagają stosowania anody ochronnej
  • Przejrzyste warunki gwarancji
  • W cenie zawór bezpieczeństwa
  • Atest Państwowego Zakładu Higieny

ZBIORNIKI C.W.U. – NIETYPOWE POJEMNOŚCI NA ZAMÓWIENIE:

Niektóre instalacje grzewcze, ze względu na swoją specyfikę lub potrzeby użytkowników, wymagają niestandardowych rozwiązań. W takich sytuacjach najlepiej sprawdzają się produkty dostosowane do indywidualnych wytycznych, które mogą dotyczyć m.in. pojemności, wydajności czy rodzaju izolacji.

Zbiorniki C.W.U. (nietypowe) TERMICA wykonywane są według konkretnych uzgodnień, ze stali nierdzewnej dobranej do potrzeb klienta. Ich maksymalna pojemność to nawet 4000 litrów. Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza, na podstawie którego skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub prześlemy Ci niezbędne materiały informacyjne, abyś mógł wybrać najlepsze rozwiązanie.

[formularz bez zmian]

Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj całą naszą ofertę i wybierz produkty, które najlepiej spełnią Twoje oczekiwania. Zainwestuj w solidne urządzenia wysokiej jakości, które przyniosą Ci długoterminowe korzyści. Sprawdź i przekonaj się, dlaczego zaufało nam tak wielu klientów!

Poznaj również inne nasze produkty, takie jak:

Formularz zapytania

Proszę o:

Jestem zainteresowany następującymi produktami: